AKADEMIA UMYSŁU – JUNIOR – Wiosna

Dostępność: dostępny
Nasza cena: 34,90 zł 34.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

AKADEMIA UMYSŁU – JUNIOR – Wiosna

Wersja elektroniczna

Akademia Umysłu JUNIOR – Pamięć i koncentracja to specjalnie opracowany zestaw gier rozwijających pamięć, wspomagających koncentrację oraz pobudzających wyobraźnię u dzieci w wieku 5–9 lat. Każdy z czterech programów zawiera aż 20 ćwiczeń o wielu stopniach trudności, które stymulują rozwój intelektualny i poznawczy dzieci.Do tej pory ukazały się trzy części, które tematyką nawiązują do pór roku: Zima, Lato, Jesień.

W najnowszej, czwartej części Akademia Umysłu JUNIOR - Wiosna, zamykającej serię Pory Roku, dzieci znajdą propozycję nowych, skutecznych ćwiczeń edukacyjnych związanych z wiosennymi zajęciami
i wielkanocnymi zwyczajami, np. rozpoznawanie sylwetek ptaków, budzenie zwierząt z zimowego snu, rozpoznawanie gatunków zwierząt chronionych w Polsce, topienie Marzanny czy poszukiwanie pisanek ukrytych w ogródku. Korzystanie z programu to połączenie zabawy z nauką. Dzieci nie tyle ćwiczą swoją pamięć i koncentrację uwagi, co przede wszystkim świetnie się bawią.

Ćwiczenia różnią się pod względem trudności, co powoduje, że program nie znudzi się w ciągu kilku godzin i może być wykorzystywany przez dzieci w różnym wieku. Seria przeznaczona jest nawet dla dzieci, które nie potrafią czytać, a wszystko dzięki pomocnej sympatycznej tablicy Tabi, która jest przyjacielem i przewodnikiem dziecka po programie. Tabi tłumaczy polecenia radosnym i budzącym zaufanie głosem, a także z entuzjazmem zachęca dzieci do mierzenia się z trudnościami oraz chwali za osiągnięcia.

Po prawidłowym wykonaniu kilku zadań następuje awans na wyższy poziom. Dodatkową motywacją dla dzieci są zawarte w programach niespodzianki, będące nagrodą za prawidłowe wykonanie całego ćwiczenia.

Atrakcją programu są także ćwiczenia ruchowe, podczas których dziecko może odpocząć od aktywności intelektualnej i dotlenić mózg oraz zaspokoić naturalną w tym wieku potrzebę ruchu.

Seria Akademia Umysłu JUNIOR została wyróżniona w X edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Patroni medialni programu: MiastoDzieci.pl , Hipokampus, Maluchy.pl , Parenting.pl, Egodziecka.pl, Sosrodzice.pl, Przedszkolak, Zabawkowicz.pl, 21. WIEK, Merlin.pl, Komputer Świat.

WYMAGANIA TECHNICZNE

System: Windows 7/8/10;
Procesor: 1.5 GHz;
RAM: 1GB,
Wolne miejsce na dysku: 200MB;
Karta graficzna: 256 MB;
Karta dżwiękowa: zgodna z DirectX9;

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl