AKADEMIA UMYSŁU – JUNIOR – Zima

Dostępność: dostępny
Nasza cena: 34,90 zł 34.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

AKADEMIA UMYSŁU – JUNIOR – Zima

Wersja elektroniczna

Akademia Umysłu JUNIOR to seria programów, które rozwijają pamięć i koncentrację uwagi oraz wspomagają edukację wczesnoszkolną. Jednocześnie są wesołą i ciekawą zabawą. Dedykowane są dzieciom w wieku od 5 do 9 lat. Poszczególne części są osadzone w różnych sceneriach i fabułach.

Pierwszy program z tej serii nawiązuje do tematyki związanej z zabawami na śniegu, stąd w tytule pojawi się nazwa: ZIMA. 

Znajdziecie tu aż 21 oryginalnych i pomysłowych ćwiczeń, dostosowanych pod względem formy
i treści do wieku dziecka, które będą miały za zadanie pobudzać koncentrację uwagi, pamięć i wyobraźnię u małych uczniów.

Ćwiczenia zawierają elementy edukacyjne, np. tropy zwierząt, odgłosy ptaków, proste rachunki. Dziecko przez zabawę poznaje rzeczy ciekawe i przydatne na co dzień. Nietuzinkowa grafika, fascynujące tło muzyczne naturalnych instrumentów (fortepian, smyczki), efekty dźwiękowe (dzwonki sań, gwar dziecięcych zabaw, zimowe odgłosy) pobudzają wyobraźnię i dają pożądane wzorce estetyczne. Innowacyjnym pomysłem producenta jest wprowadzenie do programu ćwiczeń ruchowych! Gdy program uzna, że dziecko zbyt długo siedzi przed komputerem, automatycznie uruchamia śmiesznego ludzika, który zachęca do krótkiej gimnastyki.

Programy z tej serii posiadają rekomendacje psychologów i pedagogów, którzy potwierdzają ich pozytywny wpływ na wspomaganie rozwoju wczesnoszkolnego. Ta seria powinna zatem wzbudzić żywe zainteresowanie wszystkich osób zajmujących się kształceniem uczniów klas początkowych
(6-9 lat), zarówno profesjonalnych nauczycieli, jak i rodziców, którzy pragną aktywnie wspomagać rozwój naturalnych zdolności poznawczych dziecka.

Seria została wyróżniona w kategorii multimedia w X edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

WYMAGANIA TECHNICZNE

System: Windows 7/8/10;
Procesor: 1.5 GHz;
RAM: 1GB,
Wolne miejsce na dysku: 200MB;
Karta graficzna: 256 MB;
Karta dżwiękowa: zgodna z DirectX9;

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl