AKADEMIA UMYSŁU – PAMIĘĆ 2

Dostępność: dostępny
Nasza cena: 24,90 zł 24.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

AKADEMIA UMYSŁU – PAMIĘĆ 2

Akademia Umysłu - PAMIĘĆ 2 to multimedialny program zawierający najnowsze metody i techniki doskonalenia pamięci. Znajduje się tu kilkanaście innowacyjnych ćwiczeń zwiększających zdolność zapamiętywania tekstów, znaków, liczb, obrazów, sytuacji. Od teraz skróci się czas potrzebny na zapamiętanie ważnych informacji, wzrośnie zdolność ich długoterminowego przechowywania.

Nabyte umiejętności wykorzystasz, aby bez problemu zapamiętywać: obce słówka, numery telefonów, terminy spotkań, imiona, nazwiska i twarze, treść czytanych gazet i książek

Program jest idealny do treningu w każdym wieku - każde z ćwiczeń wyposażone jest opcje pozwalające dostosować je do wieku oraz możliwości i umiejętności ćwiczącego!

Atutem programu jest możliwość osiągania kolejnych poziomów trudności, co potrafi dostarczyć ćwiczącym prawdziwych emocji, zachęcając ich do systematycznych treningów umysłu.

Można tez ćwiczyć w wariancie treningowym, w którym program notuje wyniki, ocenia postępy i zwiększa poziom trudności. Swoje wyniki można przechowywać, dzięki czemu istnieje możliwość ich porównywania na przestrzeni czasu.

Program Akademia Umysłu - PAMIĘĆ 2 to:

  • aż 16 ciekawych ćwiczeń i setki opcji - nigdy się nie znudzisz

  • 10 poziomów trudności - dostosujesz trening do swoich potrzeb i umiejętności

  • tryb nauki - program ocenia postępy, dobiera intensywność i trudność ćwiczeń

  • intuicyjny i atrakcyjny interfejs - łatwa i przyjemna obsługa programu

  • nieograniczona liczba użytkowników - cała rodzina może ćwiczyć i zapisywać swoje wyniki

 

Programy z serii Akademia Umysłu uzyskały pozytywne opinie i rekomendacje psychologów oraz ekspertów zajmujących się mnemotechnikami oraz rozwojem umysłu.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl