AKADEMIA UMYSŁU – SZYBKIE CZYTANIE 2

Dostępność: dostępny
Nasza cena: 24,90 zł 24.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

AKADEMIA UMYSŁU – SZYBKIE CZYTANIE 2

Akademia Umysłu - SZYBKIE CZYTANIE 2 to multimedialny program zawierający innowacyjne ćwiczenia i techniki uczące czytania ze zrozumieniem oraz przyswajania ważnych informacji w krótkim czasie. Dzięki treningowi szybkiego czytania nauczysz się czytać wybiórczo, przeszukując tekst celem znalezienia konkretnej informacji. Jest niezwykle użyteczne i potrzebne przy przeglądaniu stron internetowych czy szybkim przeglądzie prasy.

We współczesnym świecie informacji koniecznych do funkcjonowania przybywa lawinowo. Ten program nauczy jak sprawniej je czytać i przyswajać. Sprawniej to znaczy szybciej, a jednocześnie z lepszym zrozumieniem oraz łączeniem nowej informacji z całością posiadanej wiedzy.

Program jest idealny do treningu w każdym wieku - każde z ćwiczeń wyposażone jest opcje pozwalające dostosować je do wieku oraz możliwości i umiejętności ćwiczącego!

Atutem programu jest możliwość osiągania kolejnych poziomów trudności, co potrafi dostarczyć ćwiczącym prawdziwych emocji, zachęcając ich do systematycznych treningów umysłu.

Można tez ćwiczyć w wariancie treningowym, w którym program notuje wyniki, ocenia postępy i zwiększa poziom trudności. Swoje wyniki można przechowywać, dzięki czemu istnieje możliwość ich porównywania na przestrzeni czasu.

Program Akademia Umysłu - SZYBKIE CZYTANIE 2 to:

  • aż 16 ciekawych ćwiczeń i setki opcji - nigdy się nie znudzisz

  • 10 poziomów trudności - dostosujesz trening do swoich potrzeb i umiejętności

  • tryb nauki - program ocenia postępy, dobiera intensywność i trudność ćwiczeń

  • intuicyjny i atrakcyjny interfejs - łatwa i przyjemna obsługa programu

  • nieograniczona liczba użytkowników - cała rodzina może ćwiczyć i zapisywać swoje wyniki

 

Programy z serii Akademia Umysłu uzyskały pozytywne opinie i rekomendacje psychologów oraz ekspertów zajmujących się mnemotechnikami oraz rozwojem umysłu.

 

 

Dane techniczne

Numer PN FA37-30890_20141030110445

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl