JĄKANIE – Skuteczne techniki płynnego mówienia

Dostępność: dostępny
Nasza cena: 34,00 zł 34.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Mieczysław Chęciek, Elżbieta Bijak, Dorota Kamińska

JĄKANIE – SKUTECZNE TECHNIKI PŁYNNEGO MÓWIENIA

TPM i TDSM w Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się

(część 1 i 2 - komplet 2 zeszytów)

Jest to pierwsza w Polsce publikacja służąca do terapii zaburzeń płynności mówienia według Zmodyfikowanego Programu Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się autorstwa dr. Mieczysława Chęćka, która została przygotowana z myślą o wykorzystaniu jej przede wszystkim przez logopedów, neurologopedów oraz terapeutów mowy w kompleksowej terapii indywidualnej oraz grupowej osób jąkających się lub z mową bezładną.

Zawarty w publikacji materiał teoretyczny oraz obszerny materiał praktyczny uwzględnia dwie ważne metody terapeutyczne i podejścia do terapii jąkania: Technikę Przedłużonego Mówienia (TPM) oraz Technikę Delikatnego Startu Mowy (TDSM).

Publikacja ta jest obszernym zbiorem doskonale opracowanych metodycznie tekstów do terapeutycznego czytania oraz materiałów obrazkowo-wyrazowych, które zachęcą pacjentów jąkających się do ćwiczeń i ułatwią trening płynnego mówienia, a terapię uczynią skuteczniejszą. Poziom opracowanych materiałów (gotowych do kopiowania i wielokrotnego wykorzystania) został odpowiednio dostosowany do poszczególnych grup wiekowych pacjentów.

Dane techniczne

ISBN 978-83-7134-749-8
Format A4
Objętość 2 zeszyty po 100 stron
Oprawa zeszyt

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl